Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // işçi bayramı filmi

işçi bayramı filmi

işçi bayramı filmini çok beğeneceksiniz. İşçiyi anlatan ve onun derdine derman olan bu filimden çok özel resimleri ve kareleri siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz.

işçi bayramı filmi 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 1 mayıs işçi bayramı mesajları1 mayıs işçi bayramı mesajları 1 mayıs işçi bayramı geldi çattı. Yine coşkuyla ve hevesle kutlanacağına inanıyoruz. Taksim meydanında binlerce işçi bu sene kutlama yapacak. Sizlerde onlara sosyal medyadan güzel mesajlarla destek verebilirsiniz.
  • işçi bayramı 2015işçi bayramı 2015 2015 işçi bayramı 1 mayıs cuma gününe denk gelmektedir. Böylelikle cuma, cumartesi ve pazar günü tüm çalışanlar doyasıya tatil yapabilecekler. işçi bayramı 2014 yılında olduğu gibin yine bu sene 2015 yılında etkinliklerle ve şenliklerle kutlanacaktır.
  • 1 mayıs resmi tatil mi 20151 mayıs resmi tatil mi 2015 1 mayıs gününde okullar ve kamu kurumları tatil olacak mı? Hemen bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istiyorum. Gazetelerden ve bakanlıklardan edindiğimiz bilgilere göre 1 mayıs işçi emek ve dayanışma günü olduğu için resmi tatil ilan edilecek.
  • 1 mayıs bahar bayramı yazı1 mayıs bahar bayramı yazı 1 mayıs bahar bayramında bütün işçiler ve emekçiler özellikle Ülkemizde Taksim meydanında kutlamaktadırlar. Ülkemizde bahar işçi bayramı ilk olarak 1923 yılında kabul edilmiştir. Bu sene bakalım taksimde kutlamalara izin verecekler mi?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica