Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // işçi bayramı hakkında özlü sözler

işçi bayramı hakkında özlü sözler

işçi bayramı hakkında pek çok güzel, özlü ve anlamlı sözler söylenmiştir. Facebookta paylaşabileceğiniz çok güzel işçi bayramı özlü sözlerini yayınladık.

işçi bayramı hakkında özlü sözler twitter komik

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • işçi bayramı sözleriişçi bayramı sözleri İşçilerin hakkını aradığı ve isteklerini dile getirdiği bu özel günde sizlerde sesinizi duyurabilirsiniz. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel işçi bayramı sözlerini resimli olarak paylaştık.
  • emek ve dayanışma günü şiirleriemek ve dayanışma günü şiirleri emek ve dayanışma günü şiirlerini çok beğenecek sizlerde Twitter ve facebookta işçi arkadaşlarınızla bu güzel şiirleri paylaşacaksınız.
  • 1 mayıs bahar bayramı yazı1 mayıs bahar bayramı yazı 1 mayıs bahar bayramında bütün işçiler ve emekçiler özellikle Ülkemizde Taksim meydanında kutlamaktadırlar. Ülkemizde bahar işçi bayramı ilk olarak 1923 yılında kabul edilmiştir. Bu sene bakalım taksimde kutlamalara izin verecekler mi?
  • Resimli Güzel Sözler 2016Resimli Güzel Sözler 2016 Güzel sözler denildiğinde akla ilk gelen olgu şüphesiz ki, insanları mutlu eden, düşündüren ve etkilemeyi başaran sözlerdir. Kimi zaman küs olduğumuz birisine güzel bir söz söylediğimizde aramızda geçen tüm diyaloglar unutulur, adeta yeni bir sayfa oluşur ve barış için önemli bir adım atılmış olur. Kötü sözler sarf edildiğinde ise hiç beklemediğiniz anda en yakınınızı bile […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica