Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // işçi bayramı için sözleri

işçi bayramı için sözleri

işçi bayramı için söylenebilecek çok güzel sözler vardır. Bir ülkenin kalkınmasında ve ilerlemesinde işçilerin rolü çok büyüktür. İş güvenliği ve sağlığı konusunda politikacılara ve hükümetlere çok büyük görevler düşüyor.

işçi bayramı için sözleri paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • İş güvenliği haftası ne zamanİş güvenliği haftası ne zaman 04 - 10 mayıs tarihleri arasında her sene işçi güvenliği haftası kutlanmaktadır. Amaç işçilerin hakkı, sağlığı ve güvenliğine vurgu yapmaktır.
  • iş sağlığı ve güvenliği haftası ne zaman kutlanıriş sağlığı ve güvenliği haftası ne zaman kutlanır Çalışanların güvenliğini ve sağlığını ön plana çıkaran özel bir gündür. Teknoloji ve sanayi ülkemizde ilerledi ve yeni iş sahaları açıldı. Bu bizim yararımıza olurken bazen zararımıza olabiliyor ve da çok fazla iş kazası meydana geliyor. Ülkemizde her altı dakikada bir iş kazası meydana gelmektedir. 4-10 mayıs tarihleri arasında her sene iş sağlığı ve güvenliği haftası […]
  • iş sağlığı ve güvenliği haftası slogan ve afişleriş sağlığı ve güvenliği haftası slogan ve afişler Sloganlar ve afişlerle iş sağlığına ve güvenliğine sizlerde dikkat çekebilirsiniz. 4 ve 10 mayıs günlerinde dünyada ve ülkemizde etkinlikler yapılmaktadır.
  • İş güvenliği haftası 2015İş güvenliği haftası 2015 İş güvenliği haftası 2015 yılında çok farklı ve bilgilendirici eğitimlerle ve konferanslarla kutlanacak 4 mayısta başlıyor 10 mayısa kadar iş güvenliği ve sağlığı haftası devam ediyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica