Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // işçi bayramı karikatürleri

işçi bayramı karikatürleri

işçi bayramı ile ilgili güzel sözler mesajlar ve aynı zamanda sizleri güldürecek karikatürler bugün bayram olması nedeniyle hem burada hem facebook sayfamızda paylaşıldı.

işçi bayramı karikatürleri facebook

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • En güzel facebook sözleriEn güzel facebook sözleri Sosyal medya üzerinde kendimiz ifade etmenin en güzel yolu hissettiklerimi doğru olarak iletiye dökmekle mümkün olmaktadır.Günlük hayatta kullandığımız mimikler ve yüz ifadelerini yazı diline dökemediğimiz için kelimelerin doğru seçilmesi çok önemlidir.Bildiğiniz gibi facebook üzerinde profiliniz birçok kişi tarafında görüntülenebilmektedir. Bu nedenle kullanacağınız sözlerin özenle […]
  • işçi emekçi sloganlarıişçi emekçi sloganları İşçilere aynı zamanda emekçiler denilmektedir. Emekçileri ve işçileri anlatan en güzel sloganlar ve sözler bir araya getirildi ve facebook sayfamızda ayrıca yayınlandı.
  • günaydın mesajları uzun ve aynı zamanda anlamlıgünaydın mesajları uzun ve aynı zamanda anlamlı hem uzun hem anlamlı etkileyici olan günaydın mesajlarını facebook, twitter ve tumblr sitelerinden alarak sizlerle paylaşmak istedik.
  • KOMİK ÖĞRENCİ SÖZLERİKOMİK ÖĞRENCİ SÖZLERİ Evet sıra geldi en güzel ve en yeni olan komik öğrenci sözlerine. Bu sözleri okyunca varya birçoğunuz gülmekten yerlere yatacak. Hem çok fazla söz var , hem de hepsi birbirinden güzel. Aynı zaman da burdaki sözleri facebook varsa oradan da paylaşabilirsiniz. Hadi gelin hep beraber daha yakından göz atalım sözlere. ÇOK KOMİK ÖĞRENCİ SÖZLERİ

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica