Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // işçi bayramı kutlama mesajları

işçi bayramı kutlama mesajları

işçi bayramı ülkemizin genelinde sendikalar, memursen, işkur ve sıradan vatandaşlar tarafından coşkuyla kutlanmaktadır. Sizlerde sanal medyadan ve facebooktan bu güzel mesajlarla sevdiklerinizin işçi bayramını kutlayabilirsiniz.

işçi bayramı kutlama mesajları facebook

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Mısır piramitlerinin içiMısır piramitlerinin içi Mısır piramitlerinin dışını sizlere geçenlerde göstermiştir. Şifresi planı ve tasarımı bir harika olan mısır piramitlerinin birde içini merak edenler için fotoğrafları ve görselleri yayınlamak istedik.
  • işçi emekçi sloganlarıişçi emekçi sloganları İşçilere aynı zamanda emekçiler denilmektedir. Emekçileri ve işçileri anlatan en güzel sloganlar ve sözler bir araya getirildi ve facebook sayfamızda ayrıca yayınlandı.
  • işçi emekçi sözleriişçi emekçi sözleri İşçileri ve emekçileri en iyi temsil eden sözler mesajları sende facebookta paylaş ve sesini duyur. Haydi 1 mayıs için sende bize destek ol hakkımızı arayalım..
  • işçi fotoğraflarıişçi fotoğrafları Çalışan insanların halinde ancak çalışan emek veren insanlar anlamaktadır. İş ve aş demek insanların hayatla mücadele etmesi ve çocuklarına eşine değer vermesi demektir. Çalışan insan işçi resimlerini paylaşıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica