Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // işçi bayramı kutlama mesajları

işçi bayramı kutlama mesajları

işçi bayramı ülkemizin genelinde sendikalar, memursen, işkur ve sıradan vatandaşlar tarafından coşkuyla kutlanmaktadır. Sizlerde sanal medyadan ve facebooktan bu güzel mesajlarla sevdiklerinizin işçi bayramını kutlayabilirsiniz.

işçi bayramı kutlama mesajları facebook

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • işçi emekçi sözleriişçi emekçi sözleri İşçileri ve emekçileri en iyi temsil eden sözler mesajları sende facebookta paylaş ve sesini duyur. Haydi 1 mayıs için sende bize destek ol hakkımızı arayalım..
  • işçi fotoğraflarıişçi fotoğrafları Çalışan insanların halinde ancak çalışan emek veren insanlar anlamaktadır. İş ve aş demek insanların hayatla mücadele etmesi ve çocuklarına eşine değer vermesi demektir. Çalışan insan işçi resimlerini paylaşıyoruz.
  • güzel sözler facebook ikinci adgüzel sözler facebook ikinci ad Facebookta ikinci ad olarak kullanabileceğiniz isimleri ve güzel sözleri bir araya getirdik. Son zamanlarda ikinci ad moda olduğu içi facebook böyle bir özelliğiş devreye soktu.
  • ASKER SÖZLERİASKER SÖZLERİ Sizler içi en yeni ve en güzel mesajları paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün ise asker sözlerine bakacağız. Sayfamızda bulunan damar asker sözleri , en güzel asker mesajlarını sevdikleriniz için facebook veya twitterdan paylaşabilirsiniz. Ben buradan tüm askerlerimize vatan nöbetinde başarılar diliyorum ve allah yardımcınız olsun...

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica