Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // işçi bayramı marşı sözleri

işçi bayramı marşı sözleri

işçi bayramı marşının sözlerini ele aldık ve inceledik. Tüm yurttaşlarımızın işçiler bayramını yürekten ve içtenlikle kutluyor. Onlara iş hayatlarında başarılar diliyoruz.

işçi bayramı marşı sözleri paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Güzel oya örnekleriGüzel oya örnekleri Yeni oya örneklerini sitemize eklemeye tüm hızımızla devam ediyorum. Facebook sayfalarını dolaşırken karşıma çıkan bu güzel ve farklı oya örneklerini sizlerle paylaşmadan edemedim. Bu tarz güze değişik el işi oya modellerinden siz ziyaretçilerimi hiçbir zaman mahrum etmek istemiyorum. O yüzden elimi çabuk tutarak en güzel el emeği göz nuru oyalarının resimlerini […]
  • Airbus a380 içi cockpit fotoğraflarıAirbus a380 içi cockpit fotoğrafları Airbus a380 uçağını sanırım sizlerde benim gibi merak ediyorsunuzdur. İçinin ve cockpit fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedim. Tüm pilot olacak arkadaşlarıma gelsin.
  • emek ve dayanışma günü İngilizcesiemek ve dayanışma günü İngilizcesi Emek ve dayanışma işçi bayramı sadece ülkemizde değil, Dünyada tüm işçiler tarafından kutlanmaktadır. eğer yabancı dostlarınız ve işçi arkadaşlarınız varsa sizlerde onlara İngilizce mesajlar gönderebilirsiniz. emek ve dayanışma günü İngilizcesi '' Labour and Solidarity Day'' olarak yazılır.
  • işçi bayramı 2015işçi bayramı 2015 2015 işçi bayramı 1 mayıs cuma gününe denk gelmektedir. Böylelikle cuma, cumartesi ve pazar günü tüm çalışanlar doyasıya tatil yapabilecekler. işçi bayramı 2014 yılında olduğu gibin yine bu sene 2015 yılında etkinliklerle ve şenliklerle kutlanacaktır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica