Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // işçi bayramı sözleri

işçi bayramı sözleri

İşçilerin hakkını aradığı ve isteklerini dile getirdiği bu özel günde sizlerde sesinizi duyurabilirsiniz. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel işçi bayramı sözlerini resimli olarak paylaştık.

işçi bayramı sözleri twitter

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • emek ve dayanışma günü şiirleriemek ve dayanışma günü şiirleri emek ve dayanışma günü şiirlerini çok beğenecek sizlerde Twitter ve facebookta işçi arkadaşlarınızla bu güzel şiirleri paylaşacaksınız.
  • 1 mayıs bahar bayramı yazı1 mayıs bahar bayramı yazı 1 mayıs bahar bayramında bütün işçiler ve emekçiler özellikle Ülkemizde Taksim meydanında kutlamaktadırlar. Ülkemizde bahar işçi bayramı ilk olarak 1923 yılında kabul edilmiştir. Bu sene bakalım taksimde kutlamalara izin verecekler mi?
  • işçi bayramı hakkında özlü sözlerişçi bayramı hakkında özlü sözler işçi bayramı hakkında pek çok güzel, özlü ve anlamlı sözler söylenmiştir. Facebookta paylaşabileceğiniz çok güzel işçi bayramı özlü sözlerini yayınladık.
  • Doğru Sözler FacebookDoğru Sözler Facebook Sosyal medyada insanlarla ve arkadaşlarınızla daha iyi iletişim kurmak için kullandığınız sözler son derece önemlidir. Paylaşımını yaptığınız sözler, sizi arkadaşlarınızın gözünde çok iyi birisi de yapabilir, çok kötü birisi de yapabilir. Bu nedenle insanlarla iletişimi güçlendirmenin en iyi yolu olarak doğru sözleri tercih etmek gelmektedir. Günümüz internet kullanıcılarını ele […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica