Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // İstanbul manzaraları

İstanbul manzaraları

Ülkemizin kuşkusuz en güzel şehri İstanbul’dur. Dünyaca ünlü şehrimiz kültürel ve tarihsel zenginliklere sahiptir. Her ırktan insan, her memleketten Türk insanı burada iç içe dayanışma içerisinde yaşamaktadır. Güzel İstanbul manzaralarına aşağıdan resim galerisinden göz atabilirsiniz.

İstanbul manzaraları gece

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Efsane Sözleri FacebookEfsane Sözleri Facebook Yüzyıllar boyu, ünlü düşünürler ve filozoflar, sarf ettiği sözlerle milyonlarca insanı etkilemeyi başarmıştır. Özellikle günümüzün insanlık anlayışı göz önünde bulundurulduğunda, bu kişilerin söylediği sözler hepimizi derinden etkilemeyi başarmaktadır. Efsane sözleri okumak ve farklı platformlarda değerlendirmek için web sitemizdeki sözleri kullanabilirsiniz. Facebook gibi paylaşım […]
  • facebook sözleri anlamlıfacebook sözleri anlamlı En çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan, insanların hayatlarında olan biteni, duygu ve düşüncelerini, yorumlarını ve diğer olguları paylaşabilme imkanı sunan bir araçtır. Sadece fotoğraf ve videolar değil, dini sözler, anlamlı sözler, güzel sözler, aşk sözleri, ünlü kişilerin söylediği sözler Facebook üzerinden paylaşılabilmektedir. Bu paylaşımı yapanların amacı, […]
  • Titanic su altı görüntüleriTitanic su altı görüntüleri Titanic en ünlü seyahat gemilerinden birisidir. Tarihe damga vurmuş ve kitapları filmleri yapılmıştır. Batan geminin görüntülerini ve fotoğraflarını merak edenler aşağıdan inceleyebilirler.
  • Leonardo da vinci tablolarıLeonardo da vinci tabloları Leonardo da vinci en ünlü ressamlardan birisi olup, tarihe damga vuran isimlerden birisidir. Tabloları ve çizdiği resimlerle bilinir. Onu anlatan en güzel örnek mona lisa tablosudur.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica