Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // İstanbul’da gezilecek yerler

İstanbul’da gezilecek yerler

İstanbul her sene milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Gezilebilecek o kadar güzel yerler var ki hangi birisini sizler göstersek şaşırdık desen yeridir. Kız kulesi, İstanbul boğazı, galata kulesi, Ayasofya, blue mosque ( sultan Ahmet) Eminönü balık ekmek yenilen yerler ve daha pek çok güzel tarihi yerler var.

istanbul da gezilecek yerler 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Sultan ahmet camiiSultan ahmet camii İstanbul'un en önemli ve şaşalı camilerinden birisidir. Dini değerli olduğu kadar turistik bir değeri vardır. Her yıl bu camiyi görmek için çeşitli ülkelerden ülkemize ziyaretler yapılmaktadır. Caminin genel rengi mavi olduğundan yabancılar ve avrupalılar (blue mosque) adını vermişlerdir.
  • sultan Ahmet camii hakkında kısa bilgisultan Ahmet camii hakkında kısa bilgi Türk mimarisinde önemli rol oynayan eserlerden birisi olan Sultanahmet Camii on yedinci yüzyılın önemli eserlerinden birisi olarak kabul edilir. Avrupalılar tarafından mavi camii olarak bilinmektedir. Nerededir?  Dünyaca ünlü olan bu ibadethane İstanbul'dadır tarihçesi ve resimleri ile ilgili kısa bilgiler vermeye çalıştık. İlerleyen günlerde detaylara […]
  • Kadir gecesi ne zaman 2015 hangi günKadir gecesi ne zaman 2015 hangi gün Ramazan ayına girmemizle birlikte oruçlarımızı tutmaya başladık. 11 ayın sultanı ramazan ayında kadir gecesini idrak edeceğiz. Bu sene kadir gecesi 13 temmuz pazartesi gecesi kutlanacaktır. 2015 yılı kadir geceniz mübarek olsun. Yüce rabbim ibadetlerinizi ve dualarınızı kabul etsin
  • Meryem üzerli görsellerMeryem üzerli görseller Hürrem sultan olarak muhteşem yüzyıl dizisinden tanıdığımız Meryem uzerlinin görsellerini resimlerini hayranlarına göstermek istiyorum.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica