Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // Japon balığı cinsiyeti nasıl anlaşılır

Japon balığı cinsiyeti nasıl anlaşılır

Japon balığı en çok sevilen ve bakılan akvaryum balıklarının başında gelmektedir. Cinsiyeti çok zor anlaşılmaktadır ama şimdi size resimli olarak japon balığı cinsiyeti nasıl anlaşılır göstereceğiz.

Japon balığı cinsiyeti nasıl anlaşılır

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Beyaz kedi cinsleriBeyaz kedi cinsleri Beyaz kediler evde bakılabilecek en güzel kedilerin başında gelmektedir. Sevimli ve şirin olan beyaz kedileri çok beğeneceksiniz.
  • English bulldog sahibindenEnglish bulldog sahibinden English bulldog sahiplerinin çekmiş oldukları fotoğrafları ve görüntüleri merak eden ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz. En çok tercih edilen köpeklerin başında english bulldog gelmektedir.
  • Dünyanın en küçük köpek balığıDünyanın en küçük köpek balığı Köpek balığı dediğimiz zaman akla devasa ve büyük bir canlı türü gelir ama ne yazık ki köpek balıklarının da çok küçük boyutları vardır.
  • İngiliz pitbull terrierİngiliz pitbull terrier İngiliz pitbull terrier en güçlü köpeklerin başında geliyor. İyi bir eğitim verilmelidir. Yoksa ileride sahibine bile zarar verir. Bu tarz köpekler eğitimden geçmelidir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica