Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // japon balığı üretimi

japon balığı üretimi

japon balığı üretimi için havuz yada büyük akvaryum lazımdır. Küçük akvaryumlarda ne yazık ki Japon balığı üretimi yapamazsınız.

japon balığı üretimi resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dünyanın en küçük köpek balığıDünyanın en küçük köpek balığı Köpek balığı dediğimiz zaman akla devasa ve büyük bir canlı türü gelir ama ne yazık ki köpek balıklarının da çok küçük boyutları vardır.
  • En tatlı yavru köpek resimleriEn tatlı yavru köpek resimleri Dünyanın en tatlı köpeklerinin resimlerini incelemeniz için paylaşıyorum. Yavru köpekler o kadar güzel ve şirin görünüyorlar ki sevmeye kıyamazsınız.
  • Cam balığıCam balığı Bakımı en kolay olan akvaryum balıklarından birisidir. Ne yer? Özellikle seranın üretmiş olduğu kurutulmuş solucan ve ciklet yemleri verilebilmektedir. Cam balıkları bazı akvaristler tarafından boyanarak satılmaktadır. Boyama işlemi profesyonel işlemlerle yapılmaktadır.
  • En Tatlı Yavru KöpeklerEn Tatlı Yavru Köpekler Hayvanlarda en tatlı ve en şirin olanlar köpeklerdir. Şahsen ben yavru köpekleri çok seviyorum ve gerçekten çok şirin oluyorlar. Bu yüzden netten harika ve çok şirin olan yavru köpekleri sizlerle paylaştık. Eminim birçoğunuz görünce ay ne kadar tatlımış diyeceksiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica