Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // japon balığı üretimi

japon balığı üretimi

japon balığı üretimi için havuz yada büyük akvaryum lazımdır. Küçük akvaryumlarda ne yazık ki Japon balığı üretimi yapamazsınız.

japon balığı üretimi resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Dünyanın en küçük köpek balığıDünyanın en küçük köpek balığı Köpek balığı dediğimiz zaman akla devasa ve büyük bir canlı türü gelir ama ne yazık ki köpek balıklarının da çok küçük boyutları vardır.
  • En tatlı yavru köpek resimleriEn tatlı yavru köpek resimleri Dünyanın en tatlı köpeklerinin resimlerini incelemeniz için paylaşıyorum. Yavru köpekler o kadar güzel ve şirin görünüyorlar ki sevmeye kıyamazsınız.
  • Cam balığıCam balığı Bakımı en kolay olan akvaryum balıklarından birisidir. Ne yer? Özellikle seranın üretmiş olduğu kurutulmuş solucan ve ciklet yemleri verilebilmektedir. Cam balıkları bazı akvaristler tarafından boyanarak satılmaktadır. Boyama işlemi profesyonel işlemlerle yapılmaktadır.
  • Labrador retriever siyahLabrador retriever siyah Labrador retriever çok sevilen bir köpek türüdür. Yavru iken almanızı tavsiye ederiz. Ne yer derseniz bakımından en önemli husus kaliteli köpek mamaları vermektir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica