Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Jöle, krem, deodorant orucu bozar mı?

Jöle, krem, deodorant orucu bozar mı?

Parfüm ve kozmetik ürünleri orucu bozar mı? Deodorant ve jöle ve krem orucu bozmaz. Kullanabilirsiniz.

deodorant orucu bozar mı tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Oruçluyken parfüm sıkılır mıOruçluyken parfüm sıkılır mı Oruçlu arkadaşlar aşırıya kaçmamak sureti ile deodorant, parfüm ve esans kullanabilirler. Ayrıca mekruh değildir.
  • Oruçluyken kulaktan iltihap akması orucu bozar mıOruçluyken kulaktan iltihap akması orucu bozar mı Kulaktan iltihap ve türevi sıvıların gelmesi orucu bozmaz. Kulaktan içerisi su girerse ve boğaza kaçarsa oruç bozulur.
  • Ramazan ayı oruç ibadeti hakkında bilgiRamazan ayı oruç ibadeti hakkında bilgi Ramazan en önemli aydır. Mübarek üç ayların kıymetlisidir. Ramazan denildiği zaman akla ilk olarak oruç gelmektedir. Bu ayda tutulan oruçlar Müslüman alemine farz olarak kılınmıştır. Ramazan ayının temeli oruç olduğundan dolayı bu mübarek aya ayrıca '' oruç ayı'' demek çok doğru olur. Ramazan ayını biz Müslümanlar nezdinde önemli kılan başka bir olay ise Kutsal kitabımız olan kuranı […]
  • Berat kandilinde oruç tutmanın faziletiBerat kandilinde oruç tutmanın fazileti Berat kandilinde oruç tutmanın faziletini kelimelerle anlatamazsınız. Oruç tutmak en büyük ibadetlerin başında gelmektedir ve Ramazan ayında farzdır. Berat kandilinde tutacağınız oruç Allah'ın izniyle pek çok günahınızın silinmesine vesilece olacaktır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica