Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi duaların kabul olması için

Kadir gecesi duaların kabul olması için

Kadir gecesinde duaların kabul olması için ibadetlerinizi yerine getirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Kadir gecesi namazını kılın, kuran okuyun, oruç tutun.. Bunları yerine getirdiğiniz takdirde allah’ın izniyle dualarınız kabul olur zaten kadir gecesinde edilen dualar çok daha hayırlara vesile olmaktadır.

kadir gecesi duaların kabul olması için resim

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 29 ekim 1923 bayramı şiirleri29 ekim 1923 bayramı şiirleri 29 ekim 1923 ülkemiz açısından önemli bir gündür. Mecliste ülkemizin yönetim şekli olan '' cumhuriyet'' kabul edilmiştir. Bu bayramı anlatan şiirleri okumanızı tavsiye ediyoruz.
  • En güzel kadir gecesi duasıEn güzel kadir gecesi duası Kadir gecesinde yapılması gereken ibadetlerin başında dua etmek geliyor. Edeceğimiz her dua allah'ın izniyle kadir gecesinde kabul olmaktadır. Nihat hocadan tutun en saygın hocaların resimli dualarını sayfamıza ekledik.
  • Urfa kurbanlık fiyatları 2015Urfa kurbanlık fiyatları 2015 Urfa yeni 2015 kurbanlık fiyatları açıklandı. Küçükbaş kurbanlıklar 600, büyükbaş tosunlar ise 4.000 - 15.000 TL arasında değişmektedir. Hepinizin kurban bayramını kutlar, kestiğiniz kurbanların kabul olmasını rabbimizden niyaz ederiz.
  • Kadir gecesi mesajlarıKadir gecesi mesajları '' Bin ayda daha hayırlıdır'' denildiği zaman akla kuşkusuz ve şüphesiz kadir gecesi gelmektedir. Bu özel gecede sadece ibadetlerimizi yerine getirmekle iş bitmiyor. Aynı zamanda sevdiklerimize ailemize ve akrabalarımıza telefon etmeli yada facebook ve twitter gibi mecralardan onların kadir gecesi kandilini kutlamalıyız. Kadir gecesi için çok güzel mübarek mesajları, tebrik kartlarını […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica