Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi duaların kabul olması için

Kadir gecesi duaların kabul olması için

Kadir gecesinde duaların kabul olması için ibadetlerinizi yerine getirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Kadir gecesi namazını kılın, kuran okuyun, oruç tutun.. Bunları yerine getirdiğiniz takdirde allah’ın izniyle dualarınız kabul olur zaten kadir gecesinde edilen dualar çok daha hayırlara vesile olmaktadır.

kadir gecesi duaların kabul olması için resim

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Urfa kurbanlık fiyatları 2015Urfa kurbanlık fiyatları 2015 Urfa yeni 2015 kurbanlık fiyatları açıklandı. Küçükbaş kurbanlıklar 600, büyükbaş tosunlar ise 4.000 - 15.000 TL arasında değişmektedir. Hepinizin kurban bayramını kutlar, kestiğiniz kurbanların kabul olmasını rabbimizden niyaz ederiz.
  • Kadir gecesi mesajlarıKadir gecesi mesajları '' Bin ayda daha hayırlıdır'' denildiği zaman akla kuşkusuz ve şüphesiz kadir gecesi gelmektedir. Bu özel gecede sadece ibadetlerimizi yerine getirmekle iş bitmiyor. Aynı zamanda sevdiklerimize ailemize ve akrabalarımıza telefon etmeli yada facebook ve twitter gibi mecralardan onların kadir gecesi kandilini kutlamalıyız. Kadir gecesi için çok güzel mübarek mesajları, tebrik kartlarını […]
  • Kadir gecesi ne zaman 2015 hangi günKadir gecesi ne zaman 2015 hangi gün Ramazan ayına girmemizle birlikte oruçlarımızı tutmaya başladık. 11 ayın sultanı ramazan ayında kadir gecesini idrak edeceğiz. Bu sene kadir gecesi 13 temmuz pazartesi gecesi kutlanacaktır. 2015 yılı kadir geceniz mübarek olsun. Yüce rabbim ibadetlerinizi ve dualarınızı kabul etsin
  • Kadir gecesi hangi dualar okunurKadir gecesi hangi dualar okunur Kadir gecesi hangi dualar edilir? Kadir gecesinde özellikle bu günün anlamı ve önemi açısından kadir suresini okumanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında yüce rabbimizden her türlü dileğinizi ve duanızı niyaz edebilirsiniz. Bugün edilen dualar Allah'ın izniyle kabul olmaktadır. Kadir gecesi rahmetli ve bereketli bir gündür.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica