Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi duası ve anlamı

Kadir gecesi duası ve anlamı

Kadir gecesi duaları çok değerli ve kıymetlidir ve Allah’ın izni ile kabul olmaktadır. Bu özel ve güzel duanın anlamını resimli olarak sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde facede paylaşabilirsinizi

kadir gecesi duası ve anlamı face

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 29 ekim 1923 bayramı şiirleri29 ekim 1923 bayramı şiirleri 29 ekim 1923 ülkemiz açısından önemli bir gündür. Mecliste ülkemizin yönetim şekli olan '' cumhuriyet'' kabul edilmiştir. Bu bayramı anlatan şiirleri okumanızı tavsiye ediyoruz.
  • Sahur mesajları faceSahur mesajları face Sahur mesajları facebookta yayınlanmaya ve paylaşılmaya başlandı. Her birinizin ramazan ayını kutlar Allahtan oruçlarınızın kabul olmasını niyaz ederim.
  • Zafer bayramı ile ilgili şiirlerZafer bayramı ile ilgili şiirler Şiirler ile 30 ağustos zafer bayramınızı kutlamaya devam ediyoruz. Ulusal bayramlarımızın en özel ve güzellerinden birisi olan zafer bayramını sizlerde bu şiirlerle kutlayabilirsiniz.
  • Zafer bayramı ile ilgili şiirler kısaZafer bayramı ile ilgili şiirler kısa Kısa şiirleri çok sevdiğinizi bildiğim için bu sefer size zafer bayramını anlatan bugüne özel kısa güzel şiirleri paylaşmak istedik. Atatürk'ü ve şehitlerimizi lütfen unutmayalım.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica