Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi hangi dualar okunur

Kadir gecesi hangi dualar okunur

Kadir gecesi hangi dualar edilir? Kadir gecesinde özellikle bu günün anlamı ve önemi açısından kadir suresini okumanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında yüce rabbimizden her türlü dileğinizi ve duanızı niyaz edebilirsiniz. Bugün edilen dualar Allah’ın izniyle kabul olmaktadır. Kadir gecesi rahmetli ve bereketli bir gündür.

Kadir gecesi hangi dualar okunur

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi duası ve anlamıKadir gecesi duası ve anlamı Kadir gecesi duaları çok değerli ve kıymetlidir ve Allah'ın izni ile kabul olmaktadır. Bu özel ve güzel duanın anlamını resimli olarak sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde facede paylaşabilirsinizi
  • Miraç kandiliniz mübarek olsun sözleriMiraç kandiliniz mübarek olsun sözleri En mübarek günlerden birisi Miraç kandili günüdür. Bu mübarek kandili tüm içtenlikle kutlar ve ibadetlerinizin, oruçlarınızın ve yaptığınız ibadetlerinizin Kabul olmasını niyaz ederiz.
  • miraç kandili ne zaman 2015miraç kandili ne zaman 2015 Her sene kandil günlerinde elimizden geldiğince ibadetlerimizi yerine getirmeye çalışırız. Bu sene miraç kandili umarım hepiniz için hayırlı ve dualarla geçer. İnşallah dualarınız kabul olur. Miraç kandili peki ne zaman? 2015 miraç kandili 15 mayıs cuma gününü cumartesiye bağlayan gece 16 mayıs.
  • dünya basın özgürlüğü günü vikipedidünya basın özgürlüğü günü vikipedi Başka bir deyişle düşünce ve ifade özgürlüğü günü olarak kabul edilmektedir. Halkın ve toplumun haber alma hakkını savunan ve bu yönde gayret sarf eden basın emektarları, günümüzde ne yazık ki pek çok üst akıl, patron siyaset adamı tarafından mağdur edilmektedir. Başbakanlar, bakanlar siyasetçiler kendileri ile ilgili en ufak eleştiride bile basın mensuplarına karşı hemen eksi yönde […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica