Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi ile ilgili ayetler kısa

Kadir gecesi ile ilgili ayetler kısa

Kadir gecesi en hayırlı gecelerden ve günlerden birisidir. Onunla ilgili ayetler zaten yüce kutsal kitabımız kuranı kerimde yer almaktadır. Kısa ayetlere sitemizden ve sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kadir gecesi ile ilgili ayetler kısa tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Cumhuriyet bayramı ile ilgili resimlerCumhuriyet bayramı ile ilgili resimler Cumhuriyet bayramı ile ilgili paylaşılacak bir çok güzel resimler ve fotoğraf karesi bulunmaktadır. Bizler bunlar arasında en güzel en popüler olan dikkat çeken 29 resimlerini sitemize ekledik.
  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Ramazan ve oruç sözleriRamazan ve oruç sözleri Ramazan en değerli aylardan birisidir. Bu ayda kuran indirilmeye başlanmıştır ve oruçlar tutulmuştur. Ramazanla ilgili sözler mesajlar ve oruç ile ilgili en anlamlı mesajları sözleri ele aldık ve paylaştık.
  • berat kandili ile ilgili kısa sözlerberat kandili ile ilgili kısa sözler Kısa sözlerle berat kandili gününüzü kutluyor ve en güzel kısa mesajları sizlere takdim etmekten gurur duyuyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica