Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi ile ilgili ayetler

Kadir gecesi ile ilgili ayetler

Kadir gecesi denildiği zaman akla kadir suresi gelmektedir. Kuranı kerimin indiğini kesin bir dille doğrulayan bu ayetlere elhamdülillah hepimiz inanıyor ve iman ediyoruz.

kadir gecesi ile ilgili ayetler tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Ramazan bayramı ile ilgili karikatürlerRamazan bayramı ile ilgili karikatürler Karikatürler bazen kötü bazen ama iyi çizilmekte ve esprili bir dille bize bir takım bilgiler öğretmektedirler. Bugün ramazan bayramına yakışır onu esprili bir dille anlatan çok güzel resimli karikatürleri sizlerle paylaşmak istedik. Biraz gülelim ne dersiniz?
  • Ramazan bayramı ile ilgili şiirlerRamazan bayramı ile ilgili şiirler Şiirler bayram günlerinin anlam ve önemini belirten değerli dizelerdir. Bugün ramazan bayramı olduğu için bu şiirleri siz değerli kardeşlerimize armağan etmek istedik.
  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Kadir gecesi nedir niçin kutlanırKadir gecesi nedir niçin kutlanır Kadir gecesi kuranı kerimin indiği gündür. Allah'ın emri ile Cebrail aleyhisselam kuranı kerimi peygamberimiz hz. Muhammed'e vermiştir. Biz Müslümanların kutsal kitabının bu günde inmesinden dolayı kadir gecesi çok değerli bir gündür. Rahmetli ve bereketli bir gün olduğu için kutlanır ve ibadetler yapılır kadir gecesinin hangi gün olduğu tam olarak bilinmemektedir ama efendimiz bu […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica