Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi ile ilgili hutbeler

Kadir gecesi ile ilgili hutbeler

Kadir gecesinde hutbelerde çok güzel vaazlar vermektedirler. Hutbelerin en güzelini sizler için araştırdım ve videolu olarak konuma ekledim. Aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz arkadaşlar. Kadir geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi ile ilgili hutbeler resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Anlamlı kadir gecesi ile ilgili ayetlerAnlamlı kadir gecesi ile ilgili ayetler Kadir gecesinin en önemli detayı kutsal kitabımızda yer alan kadir suresidir. Bu surede ayetlerle kuranın bu gecede indirildiği vurgulanmıştır.
  • iş sağlığı ve güvenliği haftası ile ilgili sözler mesajlariş sağlığı ve güvenliği haftası ile ilgili sözler mesajlar Çalışan bireyler için iş güvenliği ve sağlığı her şeyden önce gelir. İş güvenliği haftası ile ilgili sözleri ve yararlı mesajları aşağıda paylaşıyoruz.
  • Mutluluk sözleri kısa ve anlamlıMutluluk sözleri kısa ve anlamlı Mutluluk sözlerinin kısa olması onların anlamlarında değiştirebilir ya da doğru ifade edilirse istenilen anlamın iletilmesini sağlar.Anlamı kaybettirmemek için kurulacak cümlelerin doğru duyguları yansıtması gerekmektedir.. Kısa sözler kullanmak mutluluğun etkisini azaltmayacağı gibi uzun anlatımlarda mutluluğun daha yayılabilir olmasını sağlamaz. Kısa sözlerle mutluluğu anlatmak […]
  • Karakalem göz çalışmalarıKarakalem göz çalışmaları Karakalem ile birbirinden güzel göz çizimleri yapabilirsiniz. Sizlerde aşağıda yer alan karakalem göz çizimlerinden istifade edebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica