Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi mesajları kısa ve öz

Kadir gecesi mesajları kısa ve öz

Hem kısa hem öz çok güzel kadir gecesi kutlama mesajlarını sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. İnşallah bu çok güzel kısa özlü kadir gecesi mesajlarını beğenirsiniz kardeşlerim.

kadir gecesi mesajları kısa ve öz tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi için özlü sözlerKadir gecesi için özlü sözler Kadir gecesi için özlü sözlerin en güzellerini siz sevgili misafirlerimiz için derledik ve yayına ekledik. Aşağıda yer alan sözlü sözleri dilediğiniz sosyal platformda paylaşabilirsiniz.
  • Etkileyici sözler resimli facebookEtkileyici sözler resimli facebook Sevgiliye, arkadaşa en güzel etkileyici sözleri buradan indir! 2015 yeni etkileyici sözler tumblr ve facebooktan alınarak buraya eklenmiştir. Hem etkileyici hem damar ve duygusal olan bu sözleri çok beğeneceksiniz
  • Güzel kadir gecesi dilekleriGüzel kadir gecesi dilekleri Her sene kandil günlerinde ve zamanlarında sizlere iyi dileklerde bulunuyoruz. Bu sene yine çok güzel dileklerle hem sizlere hem arkadaşlarınıza ailelerinize güzel sözlerle ve mesajlarla iyi dileklerde bulunduk.
  • Resimli Güzel Sözler 2016Resimli Güzel Sözler 2016 Güzel sözler denildiğinde akla ilk gelen olgu şüphesiz ki, insanları mutlu eden, düşündüren ve etkilemeyi başaran sözlerdir. Kimi zaman küs olduğumuz birisine güzel bir söz söylediğimizde aramızda geçen tüm diyaloglar unutulur, adeta yeni bir sayfa oluşur ve barış için önemli bir adım atılmış olur. Kötü sözler sarf edildiğinde ise hiç beklemediğiniz anda en yakınınızı bile […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica