Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi namazı niyeti

Kadir gecesi namazı niyeti

Kadir gecesi namazı için ” niyet ettim Allah rızası için kadir gecesi için namaz kılmaya” şeklinde edebilirsiniz. Burada önemli olan kalp niyetidir. Siz zaten bunun için niyetlendiniz.

kadir gecesi namazı niyeti 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • En güzel kurban bayramı şiirleriEn güzel kurban bayramı şiirleri En güzel duygularla yazılan bayram şiirlerini huzurlarınızda paylaşıyorum. Rabbimizin bizlere bir armağanı olan böyle bir değerli günde ona olan imanımızı ve sevgimizi kurban keserek Allah rızası için bunu gerçekleştiririz.
  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Kurban bayramı ile ilgili ayetlerKurban bayramı ile ilgili ayetler Kurban bayramı il ilgili ayetler hac suresinde geçmektedir. Hz İbrahim'in oğlu İsmail'i Allah rızası için kurban etmek istemesi anlatılmaktadır. Daha pek çok güzel ayetler sitemizde yer alacaktır bilginize.
  • Oruç tutarken nasıl niyet edilirOruç tutarken nasıl niyet edilir Orucunuzun kabul ve sahih olması için niyet etmeniz zorunludur. Niyetsiz edilen oruç dinen makbul olmuyor maalesef. Akşamdan sonra kuşluğa kadar niyet edebilirsiniz. '' Niyet ettim Allah rızası için bugünkü orucumu tutmaya'' Diye niyet edilir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica