Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi nedir çok kısa

Kadir gecesi nedir çok kısa

Kutsal kitabımız vahiy yolu ile efendimiz hz. Muhammed’e gönderilmesidir. Kuran kadir gecesinde indiğinden dolayı bugün biz Müslümanlar nezdinde çok ama çok değerli bir gündür.

Kadir gecesi nedir çok kısa paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi nedir niçin kutlanırKadir gecesi nedir niçin kutlanır Kadir gecesi kuranı kerimin indiği gündür. Allah'ın emri ile Cebrail aleyhisselam kuranı kerimi peygamberimiz hz. Muhammed'e vermiştir. Biz Müslümanların kutsal kitabının bu günde inmesinden dolayı kadir gecesi çok değerli bir gündür. Rahmetli ve bereketli bir gün olduğu için kutlanır ve ibadetler yapılır kadir gecesinin hangi gün olduğu tam olarak bilinmemektedir ama efendimiz bu […]
  • Ramazan bayramı ile ilgili ayetlerRamazan bayramı ile ilgili ayetler Allah'ın kesin hükmü olan ayetler, biz Müslümanların nezdinde çok ama çok önemlidir. Bayram gibi özel günlerde ayetlerin değerini ve kıymetini bilmek paylaşmak gerekir.
  • Dünyanın en güzel arabasıDünyanın en güzel arabası Dünyanın en güzel arabası ve araba modellerini sizler için araştırdık. Bakalım araba tutkunları bu işe ne diyecek. Herkes güzel bir arabaya sahip olmak ister ama böyle arabaya sahip olmak biz garibanlar için neredeyse imkansız : )
  • Kelebek çizimi kolayKelebek çizimi kolay Kelebek çizmek aslında çok kolaydır ama biz çocuklar için en kolay yapılan kelebek çizim örneklerini bir araya getirmek istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica