Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir gecesi sözleri sms

Kadir gecesi sözleri sms

Kadir gecesi sözlerini bu sefer sizlere sms olarak sunmaktayım. Günümüzde operatörler pek çok kampana yapmaktadır. Artık herkes dilediği kadar sevdiklerine kandil gibi özel günlerde sms göndermektedirler.

Kadir gecesi sözleri sms tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]
  • Miraç kandili sms mesajıMiraç kandili sms mesajı Kandil günü mesajsız olmaz değil mi? Sevdiğimiz insanlara gönderebileceğimiz çok anlamlı ve birbirinden özel smsleri yayınladık ve paylaştık.
  • Miraç kandiliniz mübarek olsun yazısıMiraç kandiliniz mübarek olsun yazısı Miraç kandiliniz mübarek olsun yazısı çok güzel ve resimli olduğu için ister telefonundan sevdiklerinize kısa sms olarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz Zaman tünelinizde facebookta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Kadir gecesi sözleri sms resimli facebookKadir gecesi sözleri sms resimli facebook Kadir gecesi sözlerini resimli sms olarak cep telefonunuzdan sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Facebook sayfanızdan dilerseniz kadir gecesi sözlerini paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica