Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kadir kandili mesajları

Kadir kandili mesajları

Kadir gecesi kandilinde sevdiğiniz akrabalarınıza ve yakınlarınıza en güzel mesajlardan yollamak isterseniz eğer, burada paylaşmış olduğumuz kadir kandili mesajları tam size göre.

kadir kandili mesajları paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Anlamlı aşk sözleri 2016Anlamlı aşk sözleri 2016 Aşkı güçlü ve sürekli hale getirebilmek duygularınızı tam olarak yansıtabilecek özellikte ki doğru kelimeleri seçebilmeniz ile mümkündür.Doğru kelimeleri kullanarak aşkı yaşamak istediğiniz kişinin kalbini fethedebilir ve size olan duygu yoğunluğunu değiştirerek sevginin daha hissedilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.Ayrıca anlamlı aşk sözleri sayesinde sevginizden emin olmayan ve […]
  • 23 nisan pastel boya çizimleri23 nisan pastel boya çizimleri 1. Ve 2. Sınıf, 3. Ve 4. Sınıflar için en güzel 23 nisan pastal boya çizimlerini bir araya getirdik. Eğer öğretmeniniz size ödev verdiyse yada yarışmaya katılacaksanız bu güzel yirmi üç nisan pastel boya çizimleri tam size göre.
  • 19 mayıs ile ilgili kısa şiirler19 mayıs ile ilgili kısa şiirler 19 mayıs için kısa şiirler arıyorsanız, bunlar tam size göre. Hepsi anlamlı ve güzel olan 19 mayıs şiirlerini siz gençlerimiz için yayınlıyoruz.
  • Havai fişek gifleriHavai fişek gifleri Havai fişek giflerini ve hareketli resimlerini çok seveceksiniz. Benim gibi böyle renkli ve farklı hareketli gifleri çok seviyorsanız eğer havai fişek resimleri tam size göre..

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica