Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kağıttan gemi yapımı

Kağıttan gemi yapımı

Kağıtlar ile yapılan etkinlikler çocukların her zaman ilgisini çekmiştir. Sizlerde çocuklarınıza kağıttan çok güzel gemiler ve gemicikler yapabilirsiniz. Nasıl yapılır? İşte örnekleri ve yapım aşamaları

2017 Kağıttan gemi yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Ramazan ayı sözleri facebookRamazan ayı sözleri facebook Ramazanın gelmesi ile birlikte facebookta çok güzel sözler paylaşılmaya başlandı. İşte çok güzel ya şehri ramazan sözleri ve fazlası burada.
  • Ünlü ressamlar ve resimleriÜnlü ressamlar ve resimleri Ünlü ressamlar harika ötesi resimleri ile tarih boyunca adından söz ettirmişlerdir. İşte onların muazzam eserlerine resimleri ile birlikte inceleme imkanını sizlere sunuyoruz.  
  • Türklük sözleri facebookTürklük sözleri facebook Facebookta Vatandaşlarımız Türkülük ile ilgili çok güzel ve farklı sözler yayınlamaktadır. İşte onlardan bir kaçı burada.
  • Kız çocuğu resimleriKız çocuğu resimleri Kız çocuğu resimleri ve fotoğrafları en güzel halleriyle objektiflere yakalanmış ve çekilmiş. İşte kaliteli fotoğraf makineleri ile çekilen kız çocuk fotoğrafları

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica