Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // kaktüs fotoğrafları

kaktüs fotoğrafları

Kaktüs çiçeği özellikle dikenleri ile ön plana çıkmaktadır. Onu elinize alamazsınız. Aldığınız anda batar ve çok feci bir şekilde acı çekersiniz.

kaktüs fotoğrafları resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Ete Batan Kıymık Nasıl Çıkarılır ?Ete Batan Kıymık Nasıl Çıkarılır ? Elinize, şu ya da bu nedenle, diyelim bir kıymık, diyelim diken, ya da sivri bir maden parçası battı ve içerde kaldı. Bek­letirseniz, iltihap, arkasından da ağrı yapar ve canınızı yakar. Çıkarmak için yapacağınız şey çok basit. Önce, parçanın battığı yere, mikrop almasın diye alkol sürün. Sonra gaz yağı ile pansu man yapın. Bu arada, kıymık çıkmamış ve siz de acı duyuyorsa­nız, […]
  • Acı biberin eli yakmasını ne geçirirAcı biberin eli yakmasını ne geçirir Biber acısının eli yakması kadar kötü bir şey yoktur sanırım. Bunu sadece yaşayan bilir. Geçenlerde Annemlerle birlikte acı biber turşusu yapıyorduk ve içlerini ayıklıyorduk. işimizi bitti ve birden bire elimin çok fena yandığını hissettim. Yanlışlıkla elimi yüzüme sürünce acı yüzüme de bulaştı ve çok acı içerisindeydim. İnternetten araştırma yaptım ve bazı bilgilere ulaştım gerçekten […]
  • Aşk acısı kapak fotoğraflarıAşk acısı kapak fotoğrafları Aşk acısı ile ilgili facebook resimlerini ve kapak fotoğraflarını çok beğeneceksiniz. Aşk acısı çeken herkese gelsin.
  • Renkli arkaplan resimleriRenkli arkaplan resimleri Birbirinden güzel ve renkli olan arka plan resimlerine siz değerli ziyaretçilerimiz bayılacaklar. Masaüstünde arada bir biraz iç açıcı arka planlar kullanmak lazım değil mi?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica