Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Kalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalım

Kalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalım

Kalın korse kemer yapmak ve kilolarını az göstermek isteyenler için kendi evinde yapabileceği  şık ve işlevsel bir kemer modeli.

Kalın korse kemer 1 Kalın korse kemer 2 Kalın korse kemer 3 Kalın korse kemer 4 Kalın korse kemer 5 Kalın korse kemer 6 Kalın korse kemer 7 Kalın korse kemer 8 Kalın korse kemer 9 Kalın korse kemer 10 Kalın korse kemer 11 Kalın korse kemer 12 Kalın korse kemer 13 Kalın korse kemer

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Peçeteden gül yapımıPeçeteden gül yapımı Peçeteden çok güzel katlama sanatları yapılırken aynı zamanda farklı güller yapılabiliyor. Bunlar sayesinde çok harika ve şık sofralar hazırlayabilirsiniz.
  •  Tavşanlı peçete katlama tekniği Tavşanlı peçete katlama tekniği Peçete katlama sanatında bugüne kadar çok farklı teknikleri ve yöntemleri sizlere elimizden geldiğince aktarmaya çalıştık bu sefer tavşanlı olanını size göstermek istiyorum.
  •  Yıldız Motifli Bayan Şal ve Yapılışı Yıldız Motifli Bayan Şal ve Yapılışı Yıldız motifli farklı bayan şal yapmak ve boş zamanlarında örmek isteyen hanımların çok beğeneceği bir model
  • Meyve kabuklarından dekorMeyve kabuklarından dekor Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica