Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // kalpli lif modelleri 2016

kalpli lif modelleri 2016

Kalpli , farklı ve değişik örnekleriyle genç kızların çeyizlerini süsleyen birbirinden güzel lif örneklerini yayınlamaktayız. Buyurun.

2015 Kalpli lif modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • güzel havlu danteli modelleri 2015güzel havlu danteli modelleri 2015 Her genç kız çeyizine güzel örnekler ve havlu kenarları örmek isterler. Bizlerde gençlere en yeni ve aynı zamanda güzel olan havlu danteli modellerini çeşitleriyle birlikte 2015 yılına özel olarak sunmak istedik.
  • Yeşil renkli örgü  kazak modelleriYeşil renkli örgü kazak modelleri Yeşil renk örgü kazaklara çok yakışmaktadır. Pek çok genç kızımız ve ev hanımlarımı bu rengi sevmekte ve örgülerinde kullanmaktadır.
  • pike takımı örneğipike takımı örneği Pikeleri güzelleştirmek için bir sürü yöntem ve teknik uygulamaktayız. Örneği dantel ile çok güzel bir şık pike takımı örneği elde etmek mümkündür.  Genç kızların çeyiz sandıklarında böyle güzel bir pike takımı modeli mutlaka bulunması gerekir. Evlenecek olan kız çocuklarına bu modelden yapabilirsiniz. Tercih sizin.. Paylaşmak bizden.  
  • Çeyizlik OyalarÇeyizlik Oyalar Anneler genç kızlarınızın çeyizlerine güzel bir oya modeli örmek istiyorsanız sizlerle paylaştığımız bu örneklere mutlaka bakmalısınız. Çünkü 2014 yılında en çok yapılan modelleri sizlerle paylaştık. En yeni ve en güzel modelleri burada bulabilirsiniz. O zaman gelin hep beraber çeyizlik oyalara bakalım ve seçmiş olduğunuz örneği hemen işlemeye […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica