Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // kan haftası ile ilgili şiirler

kan haftası ile ilgili şiirler

kan haftası gününe dikkat çekmek için yazılmış anlamlı kısa resimli şiirleri bugüne özel olarak siz değerli dostlarla paylaşıyoruz

kan haftası ile ilgili şiirler 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Carrefour kurbanlık koyun fiyatları 2015Carrefour kurbanlık koyun fiyatları 2015 Carrefour kurbanlık koyun alacaklara her zaman tavsiye ettiğimiz güvenilir ve kaliteli bir alışveriş merkezidir. Fiyatları ile dikkat ve ilgi gören Carrefour kurbanlık fiyatları 700 ve 900 TL arasında değişmektedir.
  • Kurban bayramı kaç gün tatil olacak 2015Kurban bayramı kaç gün tatil olacak 2015 Kurban bayramı bu sene 4 gün tatil olacak. Okullar kurban bayramı nedeni ile geç açılıyor. Bu yüzden hem tatilinizi yapacak hem okul için hazırlıklarınızı tamamlayabileceksiniz. Hepinizin 2015 kurban bayramını kutlarım.
  • Tansaş kurbanlık koyun fiyatları 2015Tansaş kurbanlık koyun fiyatları 2015 Tansaş her sene olduğu gibi bu sene yine uygun kurban fiyatları ile dikkat çekmektedir.   Kaliteli kurbanlık arayanlar tansaşı tercih edebilirler. Ayrıca kesim işleminiz tansaş tarafından yapılabilmektedir. Küçükbaşlar için 750 TL ve 1500 TL, Büyükbaşlar için 5.000 ve 10.000 TL yanınızda bulunsun.
  • Babalar günü için sözler facebookBabalar günü için sözler facebook Facebookta babalar günü için harika sözler yayınlanıyor ve bizlerde takip ederek en güzellerini site ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica