Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // kan haftası ne zaman

kan haftası ne zaman

Kan haftası ne zaman kutlanır? Gün ve tarihi nedir? Ülkemizde kan haftası 6-12 mayıs günlerinde kutlanarak çeşitli konferanslar ve etkinlikler yapılmaktadır.

kan haftası ne zaman 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 1 mayıs bahar bayramı ne zaman ilan edildi1 mayıs bahar bayramı ne zaman ilan edildi 1 mayıs bahar bayramını işçiler ve emekçiler kutlamaktadır. Sadece ülkemizde değil, dünya çapında 1 mayıs günü olarak ilan edilmiştir. Tarihi 1 mayıs günüdür.
  • ANLAMLI SÖZLERANLAMLI SÖZLER Bazen sevdiklerinize , dostlarınıza veya yakın akrabalarınıza güzel bir sms ile söz atmak istersiniz ama ne atacağınızı bilmezsiniz. Bizde kadinlopedi.com sitesi olarak birbirinden güzel anlamlı sözler bulduk ve sizlerle paylaştık. Evet arkadaşlar burada harika sözler var. İstediğinizi seçerek sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
  • berat kandili ne zaman 2015berat kandili ne zaman 2015 Berat kandili ne zaman kutlanır? Herkesin aklında bu soru ve niçin kutlanır? var. Ne zaman biter, ne zaman oruç tutulur? Elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. 2015 berat kandili 1 haziran Pazartesi günüdür. Bugünden 1 gün önce yada 1 haziranda oruç tutmaya başlayabilirsiniz.
  • Arapça besmele yazılarıArapça besmele yazıları Arapça besmele yazılarını bir çok kardeşlerim merak ediyor. Hatta bana bu konuda çeşitli mailler geliyor Ne zaman yayınlayacaksınız diye, Sizler için yine çok güzel Arapça ile besmele yazılarını resimli olarak paylaşıyoruz. İlerleyen zamanlarda vector ve diğer formatları yayınlayacağız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica