Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // kan haftası ne zaman

kan haftası ne zaman

Kan haftası ne zaman kutlanır? Gün ve tarihi nedir? Ülkemizde kan haftası 6-12 mayıs günlerinde kutlanarak çeşitli konferanslar ve etkinlikler yapılmaktadır.

kan haftası ne zaman 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • berat kandili ne zaman 2015berat kandili ne zaman 2015 Berat kandili ne zaman kutlanır? Herkesin aklında bu soru ve niçin kutlanır? var. Ne zaman biter, ne zaman oruç tutulur? Elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. 2015 berat kandili 1 haziran Pazartesi günüdür. Bugünden 1 gün önce yada 1 haziranda oruç tutmaya başlayabilirsiniz.
  • ANLAMLI SÖZLERANLAMLI SÖZLER Bazen sevdiklerinize , dostlarınıza veya yakın akrabalarınıza güzel bir sms ile söz atmak istersiniz ama ne atacağınızı bilmezsiniz. Bizde kadinlopedi.com sitesi olarak birbirinden güzel anlamlı sözler bulduk ve sizlerle paylaştık. Evet arkadaşlar burada harika sözler var. İstediğinizi seçerek sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
  • 1 mayıs bahar bayramı ne zaman ilan edildi1 mayıs bahar bayramı ne zaman ilan edildi 1 mayıs bahar bayramını işçiler ve emekçiler kutlamaktadır. Sadece ülkemizde değil, dünya çapında 1 mayıs günü olarak ilan edilmiştir. Tarihi 1 mayıs günüdür.
  • Müzik ile ilgili facebook kapakları ve fotoğraflarıMüzik ile ilgili facebook kapakları ve fotoğrafları Müzik ruhun gıdası olup, Hayatımızın ise vazgeçilmez bir parçasıdır. Ne zaman duygulansak ve sevinsek onu yanımızda buluruz. Müzikle iç içe olanların çok hoşuna gidecek facebook resimlerini ve çok güzel kapak fotoğraflarını yayınlıyoruz

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica