Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Kandil ile ilgili ayetler ve hadisler

Kandil ile ilgili ayetler ve hadisler

Kandil ile ilgili çok güzel anlamlı hadisler ve resimli ayetler bulunmaktadır. Bunlar içerisinde yine en güzellerini sizler için bir araya getirdik

Kandil ile ilgili ayetler ve hadisler paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Cuma sözleri resimli facebookCuma sözleri resimli facebook Resimli facebook mesajlarını ve en güzel sözlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Sırada cuma günü ile ilgili çok güzel sözler var.
  • Regaib kandili ile ilgili hadislerRegaib kandili ile ilgili hadisler Efendimiz s.a.v hz. Muhammed tarafından söylenen sözlere hadis denilmektedir. Onun en güzel resimli kısa hadislerini sitemizde kandil ve diğer dini günler için bulabilirsiniz.
  • miraç gecesi ile ilgili ayetlermiraç gecesi ile ilgili ayetler Miraç gecesi ve kandili ile ilgili en anlamlı ayetleri resimli bir şekilde karşınıza getirdik. Allah'ın ayetleri bakalım bu özel gece için ne diyor. Hep beraber öğrenelim.
  • Yüzmek orucu bozar mıYüzmek orucu bozar mı Yüzmek, denize girmek banyo yapmak, yıkanmak ve su ile temas etmek orucu bozar mı soruları en çok cevabı merak edilen sorulardır. Su mideye girmedikten sonra hiç bir şekilde oruç bozulmaz. Bu yüzden denize girebilir, banyo yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica