Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Kandil ile ilgili ayetler ve hadisler

Kandil ile ilgili ayetler ve hadisler

Kandil ile ilgili çok güzel anlamlı hadisler ve resimli ayetler bulunmaktadır. Bunlar içerisinde yine en güzellerini sizler için bir araya getirdik

Kandil ile ilgili ayetler ve hadisler paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Yüzmek orucu bozar mıYüzmek orucu bozar mı Yüzmek, denize girmek banyo yapmak, yıkanmak ve su ile temas etmek orucu bozar mı soruları en çok cevabı merak edilen sorulardır. Su mideye girmedikten sonra hiç bir şekilde oruç bozulmaz. Bu yüzden denize girebilir, banyo yapabilirsiniz.
  • Oruç fidyesi nedirOruç fidyesi nedir Kısaca oruç tutmaya mecali ve gücü olmayanların özellikle hastaların oruca karşılık verdiği fidyedir. Fidyenin tutarı fitre ve zekat ile aynıdır. En az 5 TL, diyanetin belirlediği rakama göre 7.5 TL'dir.
  • miraç gecesi ile ilgili ayetlermiraç gecesi ile ilgili ayetler Miraç gecesi ve kandili ile ilgili en anlamlı ayetleri resimli bir şekilde karşınıza getirdik. Allah'ın ayetleri bakalım bu özel gece için ne diyor. Hep beraber öğrenelim.
  • Cuma sözleri resimli facebookCuma sözleri resimli facebook Resimli facebook mesajlarını ve en güzel sözlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Sırada cuma günü ile ilgili çok güzel sözler var.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica