Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Kandil mesajları 2015

Kandil mesajları 2015

Kandil kutlama mesajları en yeni resimli sayfaları ile karşınızda. Kandil gününde sevdiklerinize gönderebileceğiniz yeni mesajları buradan temin edebilirsiniz.

Kandil mesajları 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Regaib kandili ile ilgili hadislerRegaib kandili ile ilgili hadisler Efendimiz s.a.v hz. Muhammed tarafından söylenen sözlere hadis denilmektedir. Onun en güzel resimli kısa hadislerini sitemizde kandil ve diğer dini günler için bulabilirsiniz.
  • Kandil ile ilgili sözlerKandil ile ilgili sözler Kandil ile ilgili sözler ne kadar güzel ve anlamlı değil mi? Eğer beğendiyseniz sizlerde facebookta güzel kandil mesajlarını yayınlayabilirsiniz.
  • miraç gecesi ile ilgili ayetlermiraç gecesi ile ilgili ayetler Miraç gecesi ve kandili ile ilgili en anlamlı ayetleri resimli bir şekilde karşınıza getirdik. Allah'ın ayetleri bakalım bu özel gece için ne diyor. Hep beraber öğrenelim.
  • Kandil ile ilgili ayetler ve hadislerKandil ile ilgili ayetler ve hadisler Kandil ile ilgili çok güzel anlamlı hadisler ve resimli ayetler bulunmaktadır. Bunlar içerisinde yine en güzellerini sizler için bir araya getirdik

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica