Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Kandiliniz kutlu olsun sözleri ve mesajları

Kandiliniz kutlu olsun sözleri ve mesajları

Kandiliniz kutlu ve mübarek olsun sözleri mesajları sayfamızda yer alıyor ve sizlerde bu harika sözleri facebookta paylaşıyorsunuz

2016 Kandiliniz kutlu olsun sözleri ve mesajları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Diş tedavisi orucu bozar mı?Diş tedavisi orucu bozar mı? Oruçlu ilen diş tedavisi olmak ve dişini çektirmek isteyenler haliyle morfin alabilmektedir. Bu tarz diş tedavileri orucunuzu bozmaz. Diş tedavisi esnasında ağza verilen su yutulursa orucu bozar.
  • Orucun faydaları nelerdir maddeler halindeOrucun faydaları nelerdir maddeler halinde Organlarımızın dinlenmesini sağlar ve sindirimi kolaylaştırır Kilo vermeye yardımcı olur. Aynı zamanda kan basıncını azaltır. Mideye iyi gelir. Mide asidinde azalma olur.       Bağırsak sorunu yaşayanların rahatsızlığı azalır. Oruç tuttuğunuz için sigara ve alkolü bıraktığınız için bu zaman zarfı içinde pek çok vücut yarar ve fayda görür. Sadece maddi olarak […]
  • Sahurda kaça kadar yemek yenirSahurda kaça kadar yemek yenir Sahurda saat kaça kadar yemek yiyeceğinizi bulunduğunuz işin imsak takviminden öğrenebilirsiniz. Bu saat ve takvim her sene ramazan ayında değişmektedir. Ezan okunduktan sonra hiç bir şey yemeyeceksiniz.
  • Arapça İftar duasıArapça İftar duası En güzel iftar dualarını yayınlamaya ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer Arapça iftar dualarına yer vermek istedik. Allah dualarınızı kabul etsin.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica