Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kar tanesi çizimi vektörel

Kar tanesi çizimi vektörel

Kar tanesi çizim çalışmalarını vektörel olarak ele aldık. Çizim konusunda kendisini geliştirmek isteyenler basit kar çizimlerinden başlayabilirler.

Kar tanesi çizimi vektörel resmi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 10 kasım şiirleri en güzel10 kasım şiirleri en güzel En güzel 10 kasım şiirlerini ele aldık ve inceledik. Bu sefer geçen seneye göre daha farklı ve resimli şiirlere yer verdiğimizi belirtmek isterim.
  • Ramazan bayramı el öpmeRamazan bayramı el öpme El öpmek bayramın olmazsa olmazlarındandır. Çocuklar özellikle ramazan bayramında el öperler ya para veririz onlara yada şeker.. Böyle güzel ve özel bir gelenek iyi var.. İnsana gerçekten huzur veriyor değil mi?
  • Babalar günü için ev yapımı hediyelerBabalar günü için ev yapımı hediyeler Ev yapımı hediyeler anneler ve babalar gününde onlara armağan edeceğimiz en güzel şey olsa gerek. El yapımı hediyelerin yapılışlarını resimlerle size göstermek istedik.  
  • Babalar günü için sürprizlerBabalar günü için sürprizler En güzel sürprizleri babalar günü için hazırladık. Onlara satın alabileceğiniz birbirinden değerli hediyeleri resimli olarak ele aldık.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica