Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem çalışmaları at

Karakalem çalışmaları at

Karakalem hayvan çizimlerine yer vermeye devam ediyoruz. Sırada en asil hayvanlardan birisi olan atın karakalem ile çizilen çalışması var.

Karakalem çalışmaları at resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Ebru sanatı resimleriEbru sanatı resimleri En güzel ebru resimleri ve ebru sanatı örneklerini bugün görselleri ve fotoları ile ele aldık. Umarım sizde aynılarından yapabilirsiniz.
  • dünya basın özgürlüğü günü vikipedidünya basın özgürlüğü günü vikipedi Başka bir deyişle düşünce ve ifade özgürlüğü günü olarak kabul edilmektedir. Halkın ve toplumun haber alma hakkını savunan ve bu yönde gayret sarf eden basın emektarları, günümüzde ne yazık ki pek çok üst akıl, patron siyaset adamı tarafından mağdur edilmektedir. Başbakanlar, bakanlar siyasetçiler kendileri ile ilgili en ufak eleştiride bile basın mensuplarına karşı hemen eksi yönde […]
  • Karakalem lale çizimleriKarakalem lale çizimleri Çizilmesi en kolay olan çiçeklerin başında laleler gelmektedir. Karakalem ile en kolay lale çizimini siz değerli misafirlerimize sunduk.
  • Kolay çizilebilen manzara resimleriKolay çizilebilen manzara resimleri Pastel boya ve karakalem ile çizebileceğiniz en kolay manzara resimlerini ve çizim çalışmalarını okula giden öğrencilerimize ve sitemizi ziyaret edenlere sunmak istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica