Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem elbise çizimleri

Karakalem elbise çizimleri

Karakalem olarak çizilmiş elbise ve kıyafet modellerini sizlerde deneyebilirsiniz. Özellikle moda tasarım öğrencilerine tavsiyemizdir.

karakalem elbise çizimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Milano gezilecek yerler como gölüMilano gezilecek yerler como gölü Milano İtalya'nın en güzel şehri ve dünyanın moda merkezidir. Gezilebilecek yerler arasında como gölü vardır. Ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
  • Moda tasarım gelinlik çizimleriModa tasarım gelinlik çizimleri Moda tasarım çizimlerinde en çok merak edilenlerden ve çizilmek istenilenlerden birisi gelinliklerdir. Moda tasarım gelinlik çizimleri burada buyurun...
  • güzel sözler facebook ikinci adgüzel sözler facebook ikinci ad Facebookta ikinci ad olarak kullanabileceğiniz isimleri ve güzel sözleri bir araya getirdik. Son zamanlarda ikinci ad moda olduğu içi facebook böyle bir özelliğiş devreye soktu.
  • Ayakkabı çizimleri teknikleriAyakkabı çizimleri teknikleri Ayakkabı çizimlerini arayan moda tasarımcıları bu örnekleri görmeden çizimlere başlamasınlar. İlham alabileceğiniz ayakkabı modeller ive çizim teknikleri burada.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica