Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem ev çizim çalışmaları

Karakalem ev çizim çalışmaları

Ev çizim örneklerini ve çalışmalarını karakalem ile yapmışlar. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve karakalem çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Karakalem ev çizimi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Anne ve çocuk tablolarıAnne ve çocuk tabloları Yağlı boya ile anne ve çocuk tabloları yapmışlar ve çok başarılı olmuş. Ev dekorasyonunda bu tarz şefkatli ve şirin tablolar benim her zaman favorilerim arasında yer almıştır
  • Goblen sanatı resimleriGoblen sanatı resimleri Goblen sanatı genelde tekstil işlemelerinde karşımıza fazlası ile çıkmaktadır. Ev hanımları bu sanatı çok yakından tanıyorlar ve biliyorlar.
  • Karakalem ev çizimleriKarakalem ev çizimleri Karakalem ile çok harika ve ilgi çeken çalışmalar yapılmaktadır. Hele bu ev çalışmasının karakalem yapıldığını anlayamayacaksınız bile..
  • Babalar günü kurabiyeleriBabalar günü kurabiyeleri Babaların en çok sevdiği tatlıların başında kurabiyeler gelir. Eğer kurabiyeyi çok seviyorsa bu özel günde ona çok güzel resimli kurabiye tariflerinden beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Ben bütün kurabiye tariflerini ve resimlerini çok beğendim. Maharetli ev kızları eminim babalarına bu kurabiyelerden çok daha güzellerini yapacaklardır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica