Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem gölgelendirme

Karakalem gölgelendirme

Karakalem teknikleri denildiği zaman akla gölgelendirme gelmektedir. Karakalemin ana temel unsuru ve olmazsa olmazı gölgelendirme tekniği yöntemidir.

Karakalem gölgelendirme resmi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Romanov koyun fiyatları 2015Romanov koyun fiyatları 2015 Diğer koyunlara göre çok daha anaç olan ve doğum gücüne sahip Romanov koyunları ülkemizde satışa sunulmaya başlandı. Fiyatları normal koyunlarla neredeyse aynı. Tek farkı bu koyunların daha çabuk büyümesi, olgunlaşması verimli olmasıdır.
  • Babalar günü doodleBabalar günü doodle Google her sene babalar gününe özel ana sayfa logosu yapmaktadır. '' doodle'' adı verilen bu tasarımlar gerçekten çok güzel ve akıllıca çiziliyor.
  • Galatasaray 4. Yıldız formaGalatasaray 4. Yıldız forma Bu sene lig çok heyecanlı geçti. Son ana kadar Şampiyonluk yarışı devam etti. Fenerbahçe ve Galatasaray 4. Yıldız için birbirileri ile kıyasıya rekabet içine girdiler. 4 yıldız formaları her iki takımında basıldı ve satışa sunuldu. Bu rekabette gülen taraf Galatasaray oldu. Gs'nin yeni dördüncü yıldız formaları, forması ve forma çeşitlerini renklerini burada bulabilirsiniz. 4 yıldız […]
  • Miraç kandili sözleri 2015Miraç kandili sözleri 2015 2015 kandil sözlerini ve mesajlarını en içten dileklerimizle ve temennilerimizle birlikte sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni 2015 Miraç kandili sözleri bugün ana konumuz oldu.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica