Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem göz çalışmaları

Karakalem göz çalışmaları

Karakalem ile birbirinden güzel göz çizimleri yapabilirsiniz. Sizlerde aşağıda yer alan karakalem göz çizimlerinden istifade edebilirsiniz.

Karakalem göz çizimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Karakalem farklı nesne çizimleriKarakalem farklı nesne çizimleri Karakalem ile bu sefer farklı nesneler çizmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise sizlerde aşağıda yer alan değişik nesne çizimlerinden faydan alabilirsiniz.
  • iş sağlığı ve güvenliği haftası ile ilgili sözler mesajlariş sağlığı ve güvenliği haftası ile ilgili sözler mesajlar Çalışan bireyler için iş güvenliği ve sağlığı her şeyden önce gelir. İş güvenliği haftası ile ilgili sözleri ve yararlı mesajları aşağıda paylaşıyoruz.
  • Sevgi sözleri anlamlı kısaSevgi sözleri anlamlı kısa Sevgi sözlerinin kısa olması onların anlamlarında değiştirebilir yada doğru kurgulanırsa istenilen anlamın iletilmesini sağlar.Anlamı kaybettirmemek için kurulacak cümlelerin özel olması gerekmektedir.. Kısa sözler kullanmak sevginin az gösterildiğini ifade etmeyeceği gibi anlamsız uzun yazılar göndermekte sevginin doğru aktarılmasını sağlamaz. Kısa sözlerle sevgiyi aktarmak mesajı […]
  • Anlamlı kadir gecesi ile ilgili ayetlerAnlamlı kadir gecesi ile ilgili ayetler Kadir gecesinin en önemli detayı kutsal kitabımızda yer alan kadir suresidir. Bu surede ayetlerle kuranın bu gecede indirildiği vurgulanmıştır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica