Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem insan çizim çalışmaları

Karakalem insan çizim çalışmaları

Karakalem insan çalışmaları benim açıkçası çok fazla ilgimi çekti ve buna istinaden hemen akabinde siz değerli ziyaretçilerimle karakalem insan çizimlerini paylaşmak istedim.

Karakalem insan çizim çalışmaları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Oje desenleri 2015Oje desenleri 2015 Oje desenlerinin hepsi birbirinden güzel ve farklıdır. Yeni oje desenlerinin her biri çok özel ve insanı seçim yapma konusunda çok zorluyor. Ben açıkçası hepsini çok beğendim.
  • Vücudunda Allah yazan insan Vücudunda Allah yazan insan Daha önce bir kaç kişinin hatta bir bebeğin vücudunda Allah ismi yazıyordu. Şimdi ise bir başka mucizevi olaydan sizlere bahsetmek istiyorum. Bu adam yumruğunu sıktığı zaman elinin üstünde beliren damarlarda arapça ALLAH yazdığı açıkça ve netçe görülüyor
  • Boncuk işlemeli çorapBoncuk işlemeli çorap Boncuklar ile işlenen el yapımı çorap modelinin güzelliğine bakar mısınız hanımlar insan açıkçası hayran kalıyor.
  • Babalar günü hediyesi okul öncesiBabalar günü hediyesi okul öncesi Okul öncesinde çocuklara baba sevgisini aşılamak için çok güzel hediyeler yapılmaktadır. Küçük çocukların yapmış olduğu babalar günü hediye etkinliklerine ben bir baba olarak açıkçası bayıldım ve hayran kaldım diyebilirim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica