Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem kadın çizimleri

Karakalem kadın çizimleri

Karakalem çizimlerinde en dikkat çeken çalışmalardan birisi kadın çizimleridir. Bu güzel bayanları bir erkek olarak çizmekten keyif aldım diyebilirim : )

karakalem kadın el çizimi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Bahar bayramı ile ilgili sözlerBahar bayramı ile ilgili sözler Bahar demek mutluluk ve neşe demektir. Havaların ısınması ile birlikte insanlar tatile, pikniği ve gezmeye giderler. Bu bayram ile ilgili paylaşabileceğiniz en güzel sözleri ele aldık ve yayınladık.
  • Doğru Sözler FacebookDoğru Sözler Facebook Sosyal medyada insanlarla ve arkadaşlarınızla daha iyi iletişim kurmak için kullandığınız sözler son derece önemlidir. Paylaşımını yaptığınız sözler, sizi arkadaşlarınızın gözünde çok iyi birisi de yapabilir, çok kötü birisi de yapabilir. Bu nedenle insanlarla iletişimi güçlendirmenin en iyi yolu olarak doğru sözleri tercih etmek gelmektedir. Günümüz internet kullanıcılarını ele […]
  • 10 kasım şiirleri en güzel10 kasım şiirleri en güzel En güzel 10 kasım şiirlerini ele aldık ve inceledik. Bu sefer geçen seneye göre daha farklı ve resimli şiirlere yer verdiğimizi belirtmek isterim.
  • Anneler günü hediyesiAnneler günü hediyesi Anneler günü hediyesi kişiden kişiye değişmektedir. Acaba hangi hediyeyi alsam diye kafanızda bir ton soru işareti var. Bence bir anneye verilebilecek en güzel hediye onu hatırlamak ve bu özel günü kutlamak hemen akabinde ise hediye almaktır. Mutfak eşyaları ve el yapımı ürünler genelde anneler günü hediyesi olarak en uygun ürünler arasında gösterilmektedir. Tercih […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica