Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem kedi çizimleri

Karakalem kedi çizimleri

En çok sevilen şirin hayvanların başında kediler gelmektedir. Karakalem ile çok şirin ve farklı kediler çizmeyi deneyebilirsiniz.

karakalem kedi çizimleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]
  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Van gogh tablolarıVan gogh tabloları Van gogh, çok sevilen ve tarihe damga vuran ressamların başında gelmektedir. Eserlerini ve tablolarını resimleri ile birlikte buradan inceleyebilirsiniz.
  • Anneler günü şiirleri akrostişAnneler günü şiirleri akrostiş En güzel anneler günü şiirlerinin başında akrostiş olanları gelmektedir. Bu tarz etkileyici ve farklı akrostiş şiirleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica