Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem manzara örnekleri

Karakalem manzara örnekleri

Hepsi birbiriden farklı ve değerli olan karakalem manzara çizimlerini bu işi bilmeyen kişiler tarafından bile çok sevilecek. Şunların güzelliğine ve farklılığına bakar mısınız? Sadece karakalem ile böyle güzel manzaraları tecrübeli kişiler yapar.

karakalem manzara örnekleri resmi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • emek ve dayanışma günü ile ilgili şiirleremek ve dayanışma günü ile ilgili şiirler emek ve dayanışma gününü bizlere anlatan ve önemseten en güzel anlamlı şiirler burada. Bir işçi olarak bu şiirleri okurken duygulandım diyebilirim.
  • Baykuş kalıbıBaykuş kalıbı Baykuş kalıbı ile pek çok hobi işi yapılabilmektedir. Bu kalıplarla sizlerde keçe, alçı, kağıt gibi değişik baykuşlar yapabileceksiniz.
  • Anneler günü şarkılarıAnneler günü şarkıları Şarkılarla, hediyelerle ve sözlerle anneler gününü kutlamaya devam ediyoruz. Bu anlamlı gün içi yazılan ve neşe ile söylenen şarkıları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
  • Eyüp sultan camiiEyüp sultan camii Eyüp sultan camii İstanbul ilimizde bulunmaktadır. Muhteşem görünümü ile dikkat çekmektedir. Her yıl yut içi ve yurt dışı turizmine büyük katkı sağlamaktadır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica