Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karakalem melek çizimleri ve çalışmaları

Karakalem melek çizimleri ve çalışmaları

Melek çizimlerini ve karakalem çalışmaları karşınızda. Hepsi farklı çizim örnekleridir. Aralarından eminim sizlerin beğeneceği karakalem melek çizimleri olacaktır.

Karakalem melek el çizmimi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 10 kasım şiirleri en güzel10 kasım şiirleri en güzel En güzel 10 kasım şiirlerini ele aldık ve inceledik. Bu sefer geçen seneye göre daha farklı ve resimli şiirlere yer verdiğimizi belirtmek isterim.
  • Ramazan bayramı el öpmeRamazan bayramı el öpme El öpmek bayramın olmazsa olmazlarındandır. Çocuklar özellikle ramazan bayramında el öperler ya para veririz onlara yada şeker.. Böyle güzel ve özel bir gelenek iyi var.. İnsana gerçekten huzur veriyor değil mi?
  • babalar günü ile ilgili şiirler kısababalar günü ile ilgili şiirler kısa Kısa babalar günü şiirlerini resimli olarak ele aldık ve okumak isteyen çocuklarımıza evlatlarımıza sunmak istedik.
  • Babalar günü hediyesi el yapımıBabalar günü hediyesi el yapımı Hazır babalar günü hediyelerinden sonra şimdi el yapımı çok güzel ve yapımı kolay olan hediyelere hep birlikte göz atacağız. El yapımı hediyeler ne kadar güzel ve yapılışı zevkli değil mi?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica