Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // karayolu güvenliği ve trafik haftası şiirleri

karayolu güvenliği ve trafik haftası şiirleri

karayolu güvenliği ve trafik haftası şiirlerini sizlerde okuduğunuzda feyiz alacak ve pek çok bilgi öğreneceksiniz. Okullarda böyle şiirleri çocuklara okutalım ve trafik güvenliği konusunda sağlıklı bilgili bireyler yetiştirelim.

karayolu güvenliği ve trafik haftası şiirleri 3

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 3 kıtalık29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 3 kıtalık En güzel ve duygu yüklü dizeleri ile milliyetçi damarlarımıza hitap eden 3 kıtalık 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirlerini aşağıdan resimli olarak indirebilir ve okuyabilirsiniz.
  • Cumhuriyet bayramı ile ilgili şiirlerCumhuriyet bayramı ile ilgili şiirler En güzel cumhuriyet bayramı ile ilgili 2 - 3 - 4 kıtalık olan şiirleri siz değerli öğrenciler için sitemizde paylaşmak istedik. 29 ekimde bütün okullarda şiirler okunur ve hatta şiir yarışmaları yapılır. Dilerseniz paylaşmış olduğumuz şiirlerden faydalanabilir yada ilham alabilirsiniz.
  • Kadir gecesi namazı nasıl kılınır resimliKadir gecesi namazı nasıl kılınır resimli Kadir gecesi namazını ayrıntılı ve resimli olarak sizlerle paylaşmak istedim. Kadir gecesi namazı dört ve on iki rekat olarak kılınmaktadır. İlk rekat için fatiha + 3 kadir suresi okunacak İkinci rekatta ise: fatiha + 3 ihlas suresi Üçüncü rekatta: fatiha + 3 kadir suresi. Dördüncü rekatta: fatiha + 3 ihlas suresi
  • Kadir gecesi namazı nasıl kılınırKadir gecesi namazı nasıl kılınır Kadir gecesi namazı kılışını son derece kolaydır. Namaz 4 ve 12 rekat olarak kılınmaktadır. İlk rekatta fatiha ile 3 kadir suresi okunur. Rekatta ise yine fatiha ile 3 ihlas suresi. Rekatta. Fatihayla 3 kadir suresi, Son 4. Rekatta ise fatiha ile 3 ihlas suresi okunur.  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica