Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kare dantel örtü modelleri 2015

Kare dantel örtü modelleri 2015

Kare şeklinde dantel örtülerini sizlerde evinizde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Hem güzellik hem farklılığı yaşayacaksınız.

derya baykal Kare dantel örtüler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dantel masa örtüsü örneği 2015Dantel masa örtüsü örneği 2015 Harika bir dantel masa örtüsü modelini size göstermek istiyorum. Örnek hem yeni hem 2015 model olduğu için beğeneceksiniz.
  • 2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri Hem dantel hem keten ile muazzam bir fiskos örtüsü modeli ortaya çıkmış. Modeller özenle örüldükleri için farkını ortaya koymaktadır.
  • İğne Oyası İle Yapılan Örneklerİğne Oyası İle Yapılan Örnekler Eskiden bu yana iğne oyası çok tercih ediliyor ve iğne oyası ile hanımlar birbirinden güzel danteller işliyorlar. Bu dantelleri de hem çeyizlik için , hem de ev için lullanıyorlar. Bizde bugün iğne oyası ile yapılan harika örnekleri sizlerle paylaştık. İster genç kızlarınızın çeyizlerine , isterseniz de eviniz için yapın karar sizlerin. İğne oyası ile yapılan danteller her zaman güzel […]
  • İğne oyası masa örtüsü örnekleri 2015İğne oyası masa örtüsü örnekleri 2015 İğne oyalarıyla birbirinden güzel masa örtüleri örülmektedir. 2015 yılında bu masa örtülerini fazlasıyla göreceksiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica