Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kare lif modelleri 2015

Kare lif modelleri 2015

Sevilen lif çeşitlerinin başında gelen kare lifler, çeyizlerinize ve banyolarınıza yakışacak nadide örnekler arasında yer almaktadır.

derya baykal Motifli Lila Beyaz Kare Lif Modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Gelin damat lif modelleri 2015Gelin damat lif modelleri 2015 Gelin ve damat lif modeli en anlamlı ve manalı lif örneklerinin başında gelmektedir. Çeyizlerin olmazsa olmazı arasında yer almıştır.
  • Kahverengi örgü kazak modelleri 2015Kahverengi örgü kazak modelleri 2015 Kahverengi örgü kazaklardan en çok kullanılan renklerin başında gelmektedir. Bence kazaklara çok yakışan bir renktir.
  • simli ipten patik modelleri 2015simli ipten patik modelleri 2015 Simli iple çok güzel örgü örnekleri örülmektedir. Bunların başında patikler gelmektedir. Şık ve farklı patik örmek isteyenler deneyebilirler.
  • en güzel dantel vitrin takımı örneklerien güzel dantel vitrin takımı örnekleri En güzel dantel vitrin takımı modellerini çeşitleriyle bu sayfamızda bulabilirsiniz. Dantel vitrin takımları çeyizleriniz için örebileceğiniz en ideal örgü örneklerinin başında yer almaktadır ve genç kızlarımıza tavsiyemizdir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica