Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Karikatür resimleri

Karikatür resimleri

İnsanı en çok güldüren resimlerin başında karikatürler gelmektedir. En komik aynı zamanda düşündürücü olan karikatürleri çok beğeneceksiniz.

Karikatür resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Goril çizimiGoril çizimi Goril en sevimli ve aynı zamanda tehlikeli hayvanların başında gelmektedir. Çizimi bir zor ama bu işin üstesinden bence siz gelirsiniz.
  • kısa güzel sözler aşkkısa güzel sözler aşk Bizi biz yapan değerlerin başında gelen insana ve doğaya olan saygımız ve sevgimiz, yüzyıllardır güzel sözlerle, şiirlerle hitap edilmektedir. Sevdiğimize yazdığımız sözler, bizden sonra dahi yüzyıllar boyu yaşayabilir. Sözün vatanı, toprağı yoktur. Devletleri birbirine düşman eden söz, aynı zamanda hükümdarları barıştırabilir, küskünleri tekrar bir araya getirebilir, aralarında duvar […]
  • Karakalem bardak çizimleriKarakalem bardak çizimleri Karakalem ile obje ve bardak çizimlerini sizlerle paylaşmak istedik. En zevkli ve aynı zamanda kolay olan karakalem çizimlerinin başında bardaklar gelmektedir.
  • Özür dileme sözleriÖzür dileme sözleri Özür dilemek en kutsal davranışların başında gelmektedir. Özür dilemesini bilen insandan korkmayın. O vicdanlı, merhametli ve aynı zamanda hatasını anlamış bir insandır. Özür dilemek isteyenler için yazılmış en güzel anlamlı ve etkileyici sözler burada.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica