Buradasınız : Ana Sayfa // Spor // Karın kası yapma hareketleri resimli

Karın kası yapma hareketleri resimli

Karın kası için yapılabilecek hareketler ve çalışılan ağırlıklar resimli olarak sizlerle paylaşılmıştır. Azimle, planla ve programla yapıldığı takdirde kesin sonuca ulaşılabilmektedir.

Karın kası yapma hareketleri resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Bacak kası geliştirme hareketleri resimliBacak kası geliştirme hareketleri resimli Bacak kasını geliştirmek isteyen arkadaşlarımızın çok işine yarayacak geliştirme hareketlerini ve egzersizlerini resimli olarak paylaştık.
  • Kas geliştirme hareketleri resimli anlatımKas geliştirme hareketleri resimli anlatım Kas geliştirme bir erkeklerin ilgi alanına girer. Kimimiz sağlığımız için kas geliştirmek isterken bazılarımız ise kızlara şirin ve yakışıklı görünmek için kas yaparız. Evde yapılabilecek en etkili kas geliştirme hareketlerini paylaşıyoruz.
  •  Basketbol kaç kişiyle oynanır? Basketbol kaç kişiyle oynanır? Bilmeyenler için söylemek isterim basketbol 5 kişi ile oynanır. 2 savunma , 2 orta ve 1 kişide ilerde oynar. Tabi bu değişebiliyor.
  • Kilo verme hareketleri resimliKilo verme hareketleri resimli Yaza girmemize çok az bir süre kaldı ve şu günlerde herkesin aklında zayıflamak ve kilo vermek var. Kilo vermek için şimdiden spora ve egzersizlere başlamanız gerekmektedir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica