Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Karışık Örgü Modelleri

Karışık Örgü Modelleri

Birbirinden yeni ve farklı karışık olarak sizlere yeni örgü modellerini ve örnek çeşitlerini sunmak istiyorum hepsi çok güzel.

Karışık Örgü Modelleri 1 Karışık Örgü Modelleri 2 Karışık Örgü Modelleri 3 Karışık Örgü Modelleri 4 Karışık Örgü Modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Örgü bebek süveter modeli yapımıÖrgü bebek süveter modeli yapımı Süveter örneği tasarım ve görünüş olarak benden tam puan aldı. Çok hoşuma giden bu modelin yapımı ise çok zevkli ve kolay görünüyor.
  • Su taşından yüzük yapımıSu taşından yüzük yapımı Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.
  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Örgü farklı bere ve patik modeliÖrgü farklı bere ve patik modeli Örgülerden günümüzde örülen bere ve patiklerden oluşan en seçkin model ve örnekleri elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica