Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Karışık Örgü Modelleri

Karışık Örgü Modelleri

Birbirinden yeni ve farklı karışık olarak sizlere yeni örgü modellerini ve örnek çeşitlerini sunmak istiyorum hepsi çok güzel.

Karışık Örgü Modelleri 1 Karışık Örgü Modelleri 2 Karışık Örgü Modelleri 3 Karışık Örgü Modelleri 4 Karışık Örgü Modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Örgü farklı bere ve patik modeliÖrgü farklı bere ve patik modeli Örgülerden günümüzde örülen bere ve patiklerden oluşan en seçkin model ve örnekleri elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz.
  • Makarnadan kolye yapımıMakarnadan kolye yapımı Makarnalardan yapılan etkinlik ve faaliyetlerden birisi ise kolyelerdir. Sizlerde makarnalarınızla böylesine güzel harika aksesuarlar yapabilirsiniz.
  • Açma halkalarından çanta yapımıAçma halkalarından çanta yapımı Açma halkalar ile günümüzde çok güzel el işleri ve emekleri yapılmaktadır. Bunlara en güzel örneği sanırım çantaları gösterebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica