Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // kartonpiyer modelleri

kartonpiyer modelleri

Kartonpiyerlerin çeşitli modelleri bulunmaktadır. Evlere güzellik katan dekorasyon ürünlerindendir.  Köpük ve alçı olarak tam iki çeşidi vardır.  Bunlar kalıplara dökülerek hazırlanırlar. Biraz meşakatli bir iş diyebilirim.  Evinizde değişik bir görünüm elde etmek istiyorsanız, tavan dekorasyonunda etkili olan alçı kartonpiyerleri tercih etmelisiniz.

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • merinos halı modellerimerinos halı modelleri Merinos halı kalitesi ile tam olarak 70 yıllardan bu yana kendini ispatlamıştır. mehmet erdem oğlunun büyük katkıları ile kilim dokumasında başarıya ulaşmıştır. Dünya genelinde parça halı olarak kalitesini üst düzeylere çıkarmıştır. Büyük başarılara ve çalışmalara imza atan merinos Türkiye'de ilk sıraları zorlamaktadır.
  • emsan tencere takımlarıemsan tencere takımları Emsan kaliteli ve köklü markaların başında yer almaktadır Yaklaşık olarak nerdeyse tam tamına 37 yıldır faaliyet göstermektedir. Merdivenleri tek tek basamak basamak çıkarak büyük işlere imza atmış emsanın yeni tencere takımları görülmeye değer. Kendisini senelerdir geliştiren ve değişik tasarımlı her zevke uygun tencereler üreten emsana teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını […]
  • istikbal mobilya uzanma koltuğuistikbal mobilya uzanma koltuğu Müşterilerine özel olarak ürettiği uzanma koltukları ile istikbal gönlümüzde yer edindi. Televizyon izlerken kitap okurken, işten geldikten sonra, yada laptop kullanırken uzanma koltuğu ile rahatınıza bakın.  Keyifçi bir kişiliğe sahipseniz, İstikbalin uzanma koltuğu renk seçenekleri ile tam size göre.  
  • saray halı modelleri saray halı modelleri Tam olarak 1972 senesinde temelleri atılan saraya halı ülkemizde lider firma olma yolunda büyük bir yol kar etmiştir. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyerek ve insanların zevkine göre halı modelleri  desenleri üreterek gönüllerde yer edinmiş bir marka olmaktadır. Zaten kaliteli bir markadan böyle olumlu üretimler beklenir. İşte o çok beğenilen saray halı çeşitleri. Fiyatları […]

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica